دریافت این حجم از آموزش درمدت 2 روز علمی هست؟ درجواب این سوال باید گفت ما به جای اینکه بخوایم چند برند اصلی رو مورد بررسی قرار بدیم میایم هارد رو برای شما زیر و رو می کشیم و شما با داشتن فوت کوزه گری خیلی قوی تر و راحت تر مطالب رو یاد خواهید گرفت.

این آموزش آنلاینه یا بصورت فیلم هست؟ کار آموز میتونه درطول دوره سوالات و اشکالات خودش رو بیان کنه و رفع اشکال بشه.

این آموزش بطور متوسط چقدر زمان میبره؟ 2 روز کاری

بنظر شما آموزش سخت افزار به صورت غیرحضوری امکان پذیره؟ کار آموز در دوره های حضوری روش کار رو بررسی میکنه، توضیحات رو گوش میده و سوالاتش رو میپرسه و بعد کار رو انجام میده و استاد نمونه کار رو بررسی میکنه و ایرادات رو میگیره. آموزش غیرحضوری هم دقیقا به همین شکل پیش میره اما بصورت آنلاین.

با توجه به این که قیمت دوره ها نسبت به خیلی از آموزشگاه ها ارزان تر هست آیا سطح علمی این دوره ها پایین تره؟ این آموزش ها از بالاترین سطح علمی برخوردار هستند یعنی مثلا ما به جای اینکه بیایم طوطی وار به شما تعویض هارد رو آموزش بدیم و شما روش کار رو حفظ کنید، میایم علم کار رو در اختیار شما قرار میدیم  و شما وقتی علم یک کار رو داشته باشید خیلی قوی تر میتونید اون کار رو انجام بدید تا اینکه طوطی وار یاد گرفته باشید.

خوب پس چرا با اینکه علم کار رو در اختیار ما میزارید با مبلغ خیلی پایینتری آموزش میدید؟ چون وقتی علم کار در اختیار شما قرار میگیره سرعت پیشرفت و یادگیری شما خیلی بیشتر میشه و آموزش شمابرای ما وقت گیر نمیشه بنابراین هم آموزش شما از سطح بالاتری برخورداره هم ما اذیت نمیشیم.

آقا ما خیلی وقته تعویض هارد تمرین میکنیم و حتی آموزش هم دیدیم اما همیشه با کنده شدن پایه ها مشکل داریم. روش شما واسه این مشکل راه حلی داره؟ بعد از گذراندن این دوره و در اختیار داشتن علم این کار خواهید دید که ترس شما از کنده شدن پایه ها از بین رفته و به هیچ کدام از پایه های هارد کوچکترین صدمه ای وارد نمیشود.

آیا برای این روش حلال چسب، دستگاه تراش و یا  ابزار گران قیمتی نیاز هست؟ خیر کل هزینه یابزار مورد نیاز برای سخت افزار به 200.000 تومان هم نمیرسد.

تجهیزات نرم افزاری و باقی وسایلی که برای شروع کلاس باید تهیه کنیم چیست؟ در ابتدا هیچ نیازی به تهیه ابزار خاص نیست، شما آموزش های مورد نیاز رو خواهید دید و در پایان دوره با مشاوره ما اقدام به خرید ابزاری خواهید کرد که برای شما بیشترین کاربرد را داشته باشد.

اگه ما از لحاظ یادگیری ضعیف باشیم و نیاز به تعداد جلسات بیشتری داشته باشیم باید هزینه بیشتری پرداخت کنیم؟ خیر ، اگر برای آموزش شما حتی 100 جلسه نیاز باشد تیم ما حتی 1000 تومان بیشتر، از شما دریافت نخواهد کرد.

آیا بعد از آموزش ما از طرف شما ساپورت خواهیم شد؟ 100 در 100 بله، پشتوانه یک آموزش خوب، پشتیبانی اون هستش. شما تا یک سال از طرف ما به صورت کامل(حتی فایل) پشتیبانی خواهید شد.

برای خرید ابزار آلات و هارد از لحاظ اصلی بودن باید چکار کنیم؟ تیم ما از لحاظ آیسی و ابزار نیز پشتیبان شما خواهد بود.